Buto nuoma

 

Kada ir kodėl verta naudotis būsto nuomos paslauga

Trumpiausias ir aiškiausias atsakymas – tam, kad išvengti klaidų ir sutaupyti. Bet kuri paslauga atsirado iš poreikio sutaupyti laiko arba pinigų. Tam tikroje srityje dirbantis specialistas, turintis atitinkamos patirties ir įgūdžių, visada darbą atliks geriau už tą, kuris neturi patirties. Specialisto darbo efektyvumas yra žymiai aukštesnis už nepatyrusiojo, todėl jis darbą atliks greičiau ir mažesnėmis sąnaudomis, t.y. pigiau. Be to, specialisto klaidų tikimybė yra žymiai mažesnė. Visi žinome, kad klaidų ištaisymas dažnai gali kainuoti ne tik papildomą laiką, bet ir papildomų pinigų.

 

Tarkime, jūs turite atliekamų pinigų, kuriuos norėtumėte įdarbinti ir kurių pakanka įsigyti paklausų būstą, kad uždirbti papildomų pajamų jį išnuomojant. Arba turite nenaudojamą būstą, ar paveldėjote... Puiku! Tikrai verta pasistengti, kad gauti papildomų pajamų iš būsto nuomos. Tačiau, ką daryti, jei neturite patirties ir nenorite rizikuoti, be to, jūsų dienotvarkė pakankamai užimta?

 

Tokioje situacijoje geriausia išeitis, patikėti šį darbą profesionalams. Jūsų nauda:

 

  • nepatirsite jokių rūpesčių ir nepatogumų;

  • nenukentės jūsų dienotvarkė;

  • išvengsite galimų klaidų ir su tuo susijusių išlaidų;

  • visi kylantys klausimai bus sprendžiami greitai, pasinaudojant sukaupta vertinga profesionalų patirtimi ir geriausia praktika;

  • jūsų brangus turtas bus išnuomotas patikimiems nuomininkams.

 

O taip pat, bus užtikrintos geriausios jūsų būsto nuomos sąlygos, net keičiantis rinkos sąlygoms:

 

  • aukščiausia nuomos kaina;

  • mažiausia nuomos prastovos, nuomos brangimo ar nesumokėtų nuompinigių rizika.

 

Reikia pagalbos?

Išnuomojant būstą:

 

įvertinsiu būsto pritaikymą gaunant didžiausias nuomos pajamas;

patarsiu kaip efektyviau pagerinti būstą, paruošti nuomai;

atrinksiu patikimus nuomininkus;

padėsiu suderinti nuomos sąlygas;

parengsiu nuomos sutartį ir atstovausiu ją pasirašant;

konsultuosiu nuomos veiklos ir mokesčių klausimais;

esant poreikiui, teiksiu būsto administravimo paslaugas (priežiūra, nuomos ir komunalinių mokesčių įmokų užtikrinimas ir pan.).

 

Paslaugos kaina

 

Teikiant būsto nuomos paslaugas pilna apimtimi (išskyrus administravimą), paslaugos kaina paprastai lygi vieno mėnesio nuomos kainai (pvz.: sutarta buto nuomos kaina yra 400 Eur / mėn, vadinasi tarpininkavimo išnuomojant būstą paslaugos kaina = 400 Eur).

Administravimo paslaugos kaina nustatoma individualiai, ji priklauso nuo teikiamų paslaugų apimties (dažniausiai 10-20 proc. nuo nuomos kainos).

 

Jeigu jums aktuali būsto nuomos paslauga (Vilniuje), susisiekite su manimi telefonu 8-678-86161 arba atsiųskite užklausą >>.

 

Konsultacija >>

 

Buto pardavimas >>

 

Buto pirkimas >>