Buto pardavimas

Parduoti būstą efektyviai – tai didelis iššūkis net profesionalui. Viena yra parduoti butą kažkada, už kažkiek... Visai kita - parduoti butą tada, kai to labiausiai reikia, bei laimėti ir laiko, ir pinigų. Specialisto pagrindinis tikslas ir užduotis yra: užtikrinti turto pardavimo palankiausias sąlygas, bet kokiomis rinkos sąlygomis.

 

Kalbant apie pastarųjų metų Vilniaus būsto rinką, parduodamas tik kas dešimtas būstas iš visų, esančių pasiūloje, o daugiau kaip 90% parduodamų būstų parduoda profesionalūs tarpininkai. Taigi, norint parduoti savo būstą, teks konkuruoti ne tik su kitais parduodamais būstais, bet ir su patyrusiais nekilnojamojo turto pardavėjais. Neturint patirties, reikalingų žinių ir įgūdžių, konkuruoti neįmanoma, o parduoti "už tiek, kiek duoda", reiškia prarasti mažiausiai apie 5 % būsto vertės.

 

Greičiau ir brangiau parduoti būstą ar kitą nekilnojamąjį turtą gali padėti profesionalūs nekilnojamojo turto tarpininkai - brokeriai, agentai.

Buto pardavimo paslaugos apimtis

Situacijos analizė ir dokumentų patikra.

Pardavimo plano sudarymas.

Pagalba rengiant/gaunant reikalingus dokumentus.

Pagalba paruošiant butą pardavimui.

Parduodamo buto pateikimas rinkai, reklama.

Pirkėjų paieška ir atranka.

Buto apžiūrų organizavimas.

Derybų vedimas.

Sandorio organizavimas ir priežiūra.

Kiek trunka  buto pardavimas ir kiek kainuoja buto pardavimo paslauga

 

Profesionalų paslaugos parduodant būstą kainuoja vid. 2-4 proc. nuo sandorio vertės, o būstas parduodamas greičiau ir brangiau. Iš esmės, paslaugų kaina gali būti labai skirtinga, priklausomai nuo parduodamo objekto vertės, pardavimo strategijos. Mažos vertės objektų pardavimo paslaugos kaina gali siekti ir keliolika procentų, o didelės vertės ir paklausių objektų pardavimo paslaugos kaina gali ir neviršyti 2 proc. Atlyginimas mokamas tik tuo atveju, jei turtas parduodamas.

 

Tačiau svarbiausia, jog profesionalai vadovaujasi principu „paslaugos vertė turi būti didesnė už paslaugos kainą“. Puikiai išmanydamas rinką, turėdamas specialių žinių, įgūdžių, profesinių bei asmeninių ryšių, specialistas tipinį butą parduoda vid. per 2-4 savaites, ir net iki 10 proc. aukštesne kaina, nei nepatyręs savininkas. Antra, esate tikras, kad profesionalas panaudos visas įmanomas priemones būstui parduoti. Todėl turite didesnę tikimybę įvykdyti sandorį.

 

Kodėl verta naudotis buto pardavimo paslauga

 

Jei neturite patirties parduodant būstą, ir nenorite rizikuoti savo šeimos gerove, geriausia išeitis - kreiptis į profesionalus. Jūsų nauda:

 

  • bus užtikrintos geriausios jūsų brangaus turto pardavimo sąlygos - aukščiausia kaina, greitas, saugus ir sklandus pardavimo procesas;

  • nepatirsite rūpesčių ir nepatogumų;

  • nenukentės jūsų profesinė veikla ir įprasta dienotvarkė;

  • išvengsite galimų klaidų ir su tuo susijusių išlaidų;

  • visi kylantys klausimai bus sprendžiami greitai, pasinaudojant sukaupta vertinga profesionalų patirtimi ir geriausia praktika.

Be to, yra ir daug papildomų verčių. Pavyzdžiui, kad sandoris vyktų sklandžiai, profesionalas organizuoja papildomas paslaugas tiek savo klientui, tiek kitai sandorio šaliai (notarų, advokatų, matininkų, vertintojų, draudėjų, statybininkų, architektų, projektuotojų ir dizainerių, baldų gamintojų, perkraustymo ir transportavimo įmonių, švaros įmonių ir kitos paslaugos palankiomis sąlygomis).

Reikia pagalbos?

 

Parduodant būstą, padėsiu:

  • išvengti klaidų ir rūpesčių;

  • laimėti palankesnes sąlygas;

  • sutaupyti ir laiko, ir pinigų.

Jeigu keičiate būstą (vieną parduodate ir perkate kitą), papildomai padėsiu:

 

  • optimizuoti naujo būsto paiešką, įvertinti jo kokybę ir kainą, suderinti palankesnes pirkimo sąlygas.

Pradinė individuali konsultacija – nemokama

 

Įvertinsiu jūsų situaciją ir pateiksiu rekomendacijas. Mano tikslas: atvirai apie viską pasikalbėti,  sąžiningai atsakyti į visus klausimus, rekomenduoti optimalų sprendimą.

Paskambinkite man 8-678-86161, arba parašykite >>