1. Buto pardavimo tikslai

 

Kiekvieną kartą, kai nusprendžiame imtis ko nors naujo, tikimės geriausio rezultato mažiausiomis sąnaudomis. Kalbant apie buto pardavimo procesą, buto pardavimo tikslai yra:

 

  1. Buto pardavimas už didžiausią įmanomą kainą.

  2. Buto pardavimas per trumpiausią laiką.

  3. Sklandus buto pardavimo procesas, išvengiant klaidų ir papildomų išlaidų.

 

Kiekvienas norime parduoti savo būstą kuo brangiau. Todėl vienas svarbiausių buto pardavimo uždavinių – kaip parduoti butą už didžiausią įmanoma kainą. Tačiau visi pirkėjai nori nupirkti kuo pigiau! Kaip užtikrinti, kad pirkėjas už jūsų būstą sumokėtų aukščiausią rinkos kainą? Sužinosite nuosekliai perskaitę šį buto pardavimo gidą.

 

Buto pardavimas yra imlus laikui procesas. Ne mažiau svarbus uždavinys – parduoti butą per trumpiausią laiką, nes laikas taip pat sąnaudos. Deja, kartais laikas brangesnis už pinigus. Taip nutinka, jei priimame neteisingą sprendimą, kurio pakeisti negalime ir tenka susitaikyti su pasekmėmis. Juk dažnai tenka girdėti: „viską atiduočiau, jei galėčiau susigrąžinti laiką ir pakeisti savo sprendimą“.

 

Sklandus buto pardavimas – kitas siektinas tikslas. Nepakanka žinoti ką reikia daryti, privalote žinoti, kaip tai daryti. Viso proceso metu, visuose etapuose ir žingsniuose turite siekti didžiausio efektyvumo, taupyti laiką ir kitus resursus, vengti klaidų, išlaikant viso proceso tęstinumą.

 

Jei norite pačių geriausių rezultatų, privalote aiškiai suvokti aukščiau paminėtus buto pardavimo tikslus ir jų siekti.

 

Skaityti toliau 2. Buto pardavimo planavimas >>.