Buto pirkimas

Būsto keitimas, naujo būsto įsigijimas dažnai lemia reikšmingus pokyčius, kurie gali įtakoti įprastą gyvenimo būdą ar stilių. Todėl tai visada susijęs su tam tikra rizika. Šiuo atžvilgiu labai svarbu, kad naujieji namai netaptų našta. Pavyzdžiui, įsigijus būstą ne pagal poreikius, ne "toje vietoje", ar ne pagal kišenę, teks jį vėl keisti arba susitaikyti su tam tikrais nepatogumais, kęsti finansinę naštą, riboti kitus poreikius.

 

Didžiausi sunkumai, su kuriais susiduria būsto pirkėjai:

1) pirkėjas neturi objektyvių žinių apie rinką, todėl negali įvertinti būsto kokybės ir kainos santykio, likvidumo;

2) pirkėjas negali konkrečiais kriterijais apibrėžti norimo įsigyti būsto – nežino aiškiai ko nori (kad ir kiek parduodamų būstų apžiūrėtų, negali išsirinkti tinkamo, nes neturi kriterijų pagal kuriuos objektyviai įvertintų ar būstas jam tinkamas).

 

Dažniausiai užtenka specialisto konsultacijos, kad nukreipti pirkėją tinkama linkme. Specialistas išsiaiškina pirkėjo poreikius ir galimybes. Atsižvelgdamas į situaciją rinkoje ir tendencijas, kritiškai įvertina asmeninę pirkėjo situaciją ir pateikia rekomendacijas.

 

Kuo galiu būti naudingas įsigyjant būstą?

 

Labiausiai poreikius atitinkančių būsto pasiūlymų sąrašo sudarymas ir apžvalga.

Būsto paieškos kriterijų optimizavimas.

Būsto paieška.

Būsto apžiūra kartu su klientu.

Kainos ir kokybės santykio analizė ir rekomendacijos.

Parduodamo būsto statuso patikrinimas.

Atstovavimas derybose dėl palankesnių pirkimo sąlygų.

Pagalba rengiant, gaunant reikalingus dokumentus pirkimui.

Pagalba gaunant paskolą būstui geresnėmis sąlygomis. 

Partnerių paslaugų organizavimas.

Sandorio organizavimas ir šalių įsipareigojimų įvykdymo priežiūra.

(Pagalba būsto pardavėjui tinkamai pasirengiant sandoriui).

 

Paslaugos kaina

 

Perkant būstą, tarpininkavimo paslaugomis pilna apimtimi rečiau naudojamasi. Dažniau renkamasi pagalba tik tam tikrais sandorio etapais. Pavyzdžiui: ieškant ir atrenkant pirkėjo poreikius atitinkančius pasiūlymus (profesionalai turi puikias galimybes ištirti visą rinką); organizuojant ir administruojant sandorį (kai pirkėjai kreipiasi į tarpininkus jau išsirinkę būstą, kad jį profesionaliai įvertinti, atstovauti dėl palankesnių sąlygų sandorio eigoje) ir pan. Be to, neretai buto pirkimo paslauga teikiama kaip papildoma paslauga buto pardavėjui (kai keičiamas būstas: vienas butas parduodamas, ir perkamas kitas).

 

Todėl paslaugų kaina nustatoma individualiai, atsižvelgiant į pirkėjo poreikius bei pageidavimus. Pilnos apimties tarpininkavimo paslauga perkant būstą kainuoja tiek pat, kaip ir parduodant būstą, o kartais ir daugiau, nes tam gali prireikti daugiau resursų ir laiko. Tačiau dažniausiai ji yra kiek žemesnė už tarpininkavimo paslaugų kainą parduodant būstą, dėl to, kad dažniau renkamasi ne pilnos apimties.

 

Jeigu jums reikalinga pagalba įsigyjant būstą (Vilniuje), susisiekite su manimi telefonu 8-678-86161 arba atsiųskite užklausą >>.